У пятницю, 21 вересня, на Заводі «ТЕМП» був дуже особливий день. Він об’єднав аж 4 свята. По-перше, День машинобудівника – свято всіх причетних до машинобудівної галузі. По-друге – Різдво Пресвятої Богородиці. По-третє, на цю дату припав День миру. Ну, і четверте, найвизначніше для Заводу ТЕМП свято – це день його заснування. У цьому році колектив відзначав 41 день народження підприємства.

Під час урочистої частини голова правління, Колеснікова Віта Вікторівна, привітала колектив зі святами і вручила корпоративні подарунки, а ювілярів роботи на заводі нагородила  пам’ятними відзнаками.  Також із вітальним словом виступили начальник дільниці Департаменту спеціального технологічного обладнання, Паськова Надія Сергіївна, та менеджер з управління персоналом, Душинська Ірина Олександрівна.

Неформальна частина святкування відбулася у форматі пікніку під віковими соснами заводу. У теплих променях осіннього сонця працівники мали можливість поспілкуватись з колегами з інших підрозділів та поласувати стравами на грилі.