23 жовтня АТ «Завод»ТЕМП» прийняв участь у зустрічі представників підприємств машинобудівного напрямку, ініційованій Хмельницькою міською радою в рамках проекту «Купуй Хмельницьке». Проект спрямований на широкомасштабне просування продукції місцевого виробництва. Частина цього проекту вже втілена в життя шляхом маркування продуктів харчування відомих торгівельних  мереж міста.

Проект набирає обертів, охоплюючи й інші напрямки регіону, зокрема галузь машинобудування. Зустріч представників найбільших промислових підприємств машинобудування міста, з ініціаторами проекту, проходила у теплій атмосфері та жвавій дискусії. Обговорювалися шляхи просування продукції місцевих підприємств, під брендом «купуй Хмельницьке».

Керівник департаменту машинобудування АТ «Завод»ТЕМП» – Козюк Олександр Миколайович представив підприємство, розповів про його багаторічну діяльність, продукцію та перспективи розвитку. Також наголосив на цілковитій готовності підприємства стати частиною ініціативи, зарекомендувавши себе як надійного виробника обладнання не лише на регіональному та державному рівні, а й на міжнародному.