У рамках проекту двостороннього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності»  Завод «ТЕМП» був відібраний до участі у пілотному проекті з енергоефективності. Загалом до списку учасників увійшло 66 підприємств України: 19 підприємств хлібопекарської галузі, 15 підприємств молочної галузі, 19 підприємств машинобудівної галузі, 11 підприємств з виробництва неметалевих будівельних матеріалів, 2 підприємства з інших галузей.

Задачами пілотних проектів є забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності обраних підприємств. На першому етапі буде проведено енергоаудит підприємств та надано звіти із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень. Аудит буде виконуватись GIZ (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit GmbH) на замовлення уряду Німеччини та у співробітництві з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

14 вересня пройшла спільна конференція Мінекономрозвитку та GIZ, де було презентовано результати відбору українських підприємств, що отримають технічну підтримку з визначення та реалізації пілотних проектів з енергоефективності. Також учасники були поінформовані щодо механіки проведення аудитів та результатів аналогічних проектів у Германії.

Тепер готуємось до аудиту на нашому підприємтсві та чекаємо на команду проекту.