Молоді фахівці – це майбутнє заводу «Темп», тому залучення на роботу перспективної молоді в числі пріоритетів кадрової політики. Для цього на заводі періодично проводяться ознайомчі екскурсії для студентів професійних навчальних закладів міста, а через деякий час і виробничі практики, як перші кроки в майбутню професію.
9 вересня для двадцяти студентів Хмельницького вищого професійного училища за спеціальністю «Зварювальник-рихтувальник» проведена екскурсія. Для хлопців це було перше відвідування заводу. Студенти прийшли на завод з метою познайомитися з технологією зварювального виробництва та іншими технологічними процесами, побачити, як працює сучасний завод і поспілкуватися з фахівцями.

На власні очі студенти побачили організацію роботи заводу, виробничий цикл, починаючи від заготівельних робіт до збірки готових виробів; від роботи з металевими конструкціями до специфіки роботи з пластмасою. Фахівці підприємства продемонстрували основні методи різання металу газом, лазерного різання, а також роботи по стиковому та екструзійному зварюванні, яке застосовується для зварювання листів і профілів із пластмас.
Подібні екскурсії важливі. Чим раніше студенти почнуть знайомитися з виробництвом, тим успішніше підготуються до професії. Через рік більшість з них проходитиме свою виробничу практику саме на заводі «Темп».
Хочеться відзначити, що кілька місяців тому колектив департаменту гальванічного обладнання поповнився двома випускниками саме цього навчального закладу, а в даний час вони продовжують освоювати обрану професію.