На сьогоднішній день, порошкове фарбування вважається найбільш ефективним методом покриття металевих поверхонь.

Завдяки рівномірному нанесенню фарби будь-якого кольору на деталь, забезпечується ідеальний результат її фарбування.

Лінія порошкового фарбування АТ «Завод»ТЕМП» розроблена та змонтована спеціалістами нашого заводу і є незамінною для фінішного покриття поверхні металевих виробів.

Габарити камери порошкового фарбування  – 2200*1700*4000, тому в ній легко можна пофарбувати як невеликі так і більші за розмірами конструкції.

Технологія фарбування порошковим методом досить цікава та багатоетапна. Перед нанесенням покриття, поверхню деталі піддають дробоструминній обробці у спеціально призначеній для цього камері. Цей етап підготовки поверхні необхідний для рівномірного розподілу фарби по поверхні. Він дозволяє ліквідувати залишки колишнього покриття та дефекти поверхні.

КОНТАКТНА ФОРМА

Для отримання оперативної інформації телефонуйте +38(067) 383-35-20.Після дробоструминної обробки, деталь розміщують у камері порошкового фарбування, де наелектризовані частинки фарбувального пігменту напилюються на поверхню деталі. Після їх осідання деталь запікають в камері при високій температурі. Порошок плавиться та утворює високоміцне покриття заданого кольору.

Серед  переваг порошкового фарбування:

  • рівномірне нанесення фарби
  • широка палітра кольорів
  • покриття найдрібніших деталей
  • підвищена стійкість виробу до ударів та корозії
  • стійкість до агресивного впливу навколишнього середовища
  • короткий термін виконання фарбування

Чому варто обрати саме порошкове фарбування? Тому що, отриманий результат вас приємно здивує!

Translate »