З радістю повідомляємо, що Завод «ТЕМП» успішно пройшов сертифікацію  по міжнародній системі менеджменту якості та отримав сертифікат відповідності ISO 9001 : 2015.

За підсумками аудиту, який був проведений на заводі у серпні цього року, міжнародний орган з сертифікації TUV NORD (Німеччина) виніс позитивний висновок і видав сертифікат відповідності стандарту ISO 9001 : 2015.

Це означає, що послуги та роботи підприємства стосовно проектування, виробництва, технічного обслуговування та ремонту спеціального технологічного обладнання відповідають вимогам зазначеного стандарту; та ще раз підтверджує, що Завод «ТЕМП» – це команда професіоналів, яка постійно удосконалюється, щоб гарантувати якість своєї продукції та успішно конкурувати на внутрішньому та світовому ринках.

Незалежна оцінка системи менеджменту ISO 9001 – основа довіри в діловому співробітництві та гарантія для всіх зацікавлених сторін. Таким чином, працюючи за цими стандартами, Завод «ТЕМП» вигідно виділяється на ринку, оскільки дотримання принципів ефективного менеджменту:

  • для наших клієнтів: підтверджує нашу відповідальності за випуск якісної продукції;
  • для майбутніх партнерів: свідчить про підвищений рівень надійності нашої компанії для спільних проектів і відповідність продукції міжнародним стандартам;
  • для персоналу:  надає впевненості у стабільності компанії та можливості для професійного зростання, залучає співробітників у бізнес-процеси та забезпечує сприятливі умови праці.

Завод «ТЕМП» – це промислове підприємство машинобудівного напрямку, яке об’єднує більш як 100-річні загальні здобутки двох заводів: КЕМЗ «Зварка» (70 років) та Завод «ТЕМП» (40 років). Компанія вже давно дотримується принципів європейського вектору розвитку. Тому система якості ISO 9001 : 2008 діяла вже з 2015 року. Отримання сертифікату за новими стандартами – це наступний крок удосконалення нашого підприємства на шляху до сталого успіху бізнесу.

 

Інші сертифікати та дозволи Заводу «ТЕМП».